Bepin de Eto Flavé Rosato Spumante Brut 0,75 l

Bepin de Eto Flavé Rosato pochází z italské oblasti Benátska. Vyznačuje se světle růžovou barvou a je vyráběn ze 100% odrůdy Incrocio Manzoni. Chuť Bepin de Eto Flavé Rosato ovlivňuje výrazná vůně zralého ovoce, liči, grapefruitu, meruněk a tóny melounů. Víno je příjemně suché a energické.

Chuť: Výrazná vůně zralého ovoce, bílou broskev a meruňky doplňují tóny melounů, liči, růžového grapefruitu, ananasu a jahod. V závěru květinová vůně růží.

Párování: Maso, sýry, těstoviny, mořské plody

Ideální teplota: 6-8 °C

Oblast: Benátsko - Veneto

Obsah alkoholu: 12,5 %

Objem: 750 ml

 

Na dotaz
Kód: 61
Značka: Bepin de Eto
320 Kč
Kategorie: PROSECCO & VÍNA

Popis produktu není dostupný

Značka vín Bepin de Eto se stává synonymem nekompromisní kvality. Rodinné vinařství uprostřed kopců Colli di Conegliano připravuje vína už od roku 1965. A vína vyrábí s láskou a úctou k tradici a rodině. Do nabídky vín Bepin de Eto řadíme jedinečný Brut, Extra Dry nebo Flavé Rosato, která najdete v naší nabídce. Broušené lahve jsou pak jen pomyslnou třešničkou na dortu dokonalé chuti vína, jehož majitelé vyrobí přes milion lahví vína ročně. I díky tvrdé práci jedné rodiny si tak můžeme vychutnat impozantní a plnou chuť těchto vín, která stojí za to ochutnat.