Bepin de Eto Vaiss Spumante Extra Dry Millesimato Extra Dry 0,75 l

Bepin de Eto Spumante Vaiss pochází z italské oblasti Benátska a je vyráběn ze 100% odrůdy Malvasia. Vyznačuje se světle žlutou slámovou barvou s chutí exotického ovoce, ananasu, broskví a meruněk. Originální designová potěší nejen milovníky kvalitního vína, ale také zákazníky s vybraným stylem. Bepin de Eto Vaiss je ideální variantou k masovým pokrmům a těstovinám.

Chuť:  Plná a aromatická vůně s tóny exotického ovoce, ananasu, broskví a meruněk. V závěru se objevují citrusové tóny, vůně oregána a lučních květů.

Párování: Maso, těstoviny, mořské plody

Servírování: 6-8 C

Oblast: Benátsko - Veneto

Obsah alkoholu: 11,5 %

Objem: 750 ml

Na dotaz
Kód: 66
Značka: Bepin de Eto
320 Kč
Kategorie: PROSECCO & VÍNA

Popis produktu není dostupný

Značka vín Bepin de Eto se stává synonymem nekompromisní kvality. Rodinné vinařství uprostřed kopců Colli di Conegliano připravuje vína už od roku 1965. A vína vyrábí s láskou a úctou k tradici a rodině. Do nabídky vín Bepin de Eto řadíme jedinečný Brut, Extra Dry nebo Flavé Rosato, která najdete v naší nabídce. Broušené lahve jsou pak jen pomyslnou třešničkou na dortu dokonalé chuti vína, jehož majitelé vyrobí přes milion lahví vína ročně. I díky tvrdé práci jedné rodiny si tak můžeme vychutnat impozantní a plnou chuť těchto vín, která stojí za to ochutnat.