HOLA CAVA Brut Nature

Nenechte se zmýlit, ale tato nenápadná Hola Cava Brut Nature nevyniká pouze designovým vintage obalem. Naopak, uvnitř lahve se skrývá až neuvěřitelně kvalitní Cava. Vyrábí se stejně jako pravé šampaňské, pouze z hroznů pěstovaných ve Španělsku. Stáří vína je datováno na rok 2013 a dokonale vyvážená chuť citrusů a ovoce podtrhuje výjimečnost této Cavy. Dopřejte si Hola Cava k salátu či mořským plodům, nebo jako vychlazený drink na letní párty.

Chuť: Plná, harmonická až intenzivní chuť ovoce.

Odrůdy: Xarel-lo, Macabeo a Parellada

Párování: Mořské plody, kuřecí maso, saláty

Ideální teplota: 5-6 °C

Oblast: Penedès

Obsah alkoholu: 11,5 %

Objem: 750 ml

Můžeme doručit do:
6.4.2020
Skladem
Kód: 43
Značka: Hola Cava
329 Kč
Kategorie: PROSECCO & VÍNA

Popis produktu není dostupný

Východ slunce na horách a západ slunce na pláži. Procházka letním městem a vítr ve vlasech. Smějící se lidé se zmrzlinou v ruce. Vaření a poslech oblíbené hudby. Vůně jídla a sklenička Hola Cava! u vody. Láska. Manifest. Tohle jsou pocity, které zažijete u pouhého přivonění. A co teprve, když se tato vychlazená cava dostane na vaše chuťové pohárky. Viva la Espaňa!

 

Specialisté na výrobu španělské Cavy - Barcelona Brands - dali hlavy dohromady s jediným cílem. Mít nádherné lahve s vynikajícím obsahem. A nemohlo se jim to podařit víc. Klasická letitá španělská Cava, která se vyrábí stejnou metodou jako šampaňské, překvapila i porotce na mnoha soutěžích a posbírala několik desítek medailí. Jedinečné víno, které můžete i archivovat, je dostupné v několika variantách - každý si tedy může vybrat tu svou dle individuálních chutí.