HOLA CAVA Brut Pink 2014

Hola Cava Brut Pink s datací výroby 2014 je jedním z nejlepších, co kdy ve Španělsku spatřilo světlo světa. Dokonalá designová láhev s růžovými linkami a exkluzivní obsah lahve zaručeně potěší nejen vás, ale i vaše nejbližší. Ovocná a svěží chuť, jemně kyselý závěr a narůžovělá barva španělské Cavy. Harmonie v láhvi.

Chuť: Jemné tóny fialek, chuť ostružin, borůvek a divokých jahod.

Odrůdy: Xarel·lo, Macabeo and Pinot Noir

Párování: Mořské plody, kuřecí maso, saláty

Ideální teplota: 5-6 °C

Oblast: Penedès

Obsah alkoholu: 11,5 %

Objem: 750 ml

Můžeme doručit do:
6.4.2020
Skladem
Kód: 45
Značka: Hola Cava
399 Kč
Kategorie: PROSECCO & VÍNA

Popis produktu není dostupný

Východ slunce na horách a západ slunce na pláži. Procházka letním městem a vítr ve vlasech. Smějící se lidé se zmrzlinou v ruce. Vaření a poslech oblíbené hudby. Vůně jídla a sklenička Hola Cava! u vody. Láska. Manifest. Tohle jsou pocity, které zažijete u pouhého přivonění. A co teprve, když se tato vychlazená cava dostane na vaše chuťové pohárky. Viva la Espaňa!

 

Specialisté na výrobu španělské Cavy - Barcelona Brands - dali hlavy dohromady s jediným cílem. Mít nádherné lahve s vynikajícím obsahem. A nemohlo se jim to podařit víc. Klasická letitá španělská Cava, která se vyrábí stejnou metodou jako šampaňské, překvapila i porotce na mnoha soutěžích a posbírala několik desítek medailí. Jedinečné víno, které můžete i archivovat, je dostupné v několika variantách - každý si tedy může vybrat tu svou dle individuálních chutí.