HOLA CAVA Semi Secco 2013 Extra Brut

Manifest se jménem Hola Cava. Delikátní ovocná chuť španělské Cavy s ročníkem 2013. Dlouhá doba zrání, výroba garantovanými postupy jako u šampaňského a především tvrdá práce. Nádherný designový obal. Vychlazeno na 5°C a jen si představujte, jak sedíte u vody a dopřáváte si vychlazenou Cavu.

Chuť: Harmonická, kompletní až delikátní. Ovocná chuť spolu s jemnou citrusovou vůní s mandlemi a grapefruitem.

Odrůdy: Xarel-lo, Macabeo a Parellada

Párování: Mořské plody, kuřecí maso, saláty

Ideální teplota: 5-6 °C

Oblast: Penedès

Obsah alkoholu: 11,5 %

Objem: 750 ml

Momentálně nedostupné
Kód: 42
Značka: Hola Cava
299 Kč
Kategorie: PROSECCO & VÍNA

Popis produktu není dostupný

Východ slunce na horách a západ slunce na pláži. Procházka letním městem a vítr ve vlasech. Smějící se lidé se zmrzlinou v ruce. Vaření a poslech oblíbené hudby. Vůně jídla a sklenička Hola Cava! u vody. Láska. Manifest. Tohle jsou pocity, které zažijete u pouhého přivonění. A co teprve, když se tato vychlazená cava dostane na vaše chuťové pohárky. Viva la Espaňa!

 

Specialisté na výrobu španělské Cavy - Barcelona Brands - dali hlavy dohromady s jediným cílem. Mít nádherné lahve s vynikajícím obsahem. A nemohlo se jim to podařit víc. Klasická letitá španělská Cava, která se vyrábí stejnou metodou jako šampaňské, překvapila i porotce na mnoha soutěžích a posbírala několik desítek medailí. Jedinečné víno, které můžete i archivovat, je dostupné v několika variantách - každý si tedy může vybrat tu svou dle individuálních chutí.